Plan pracy GOK

 

OGŁOSZENIA

 

 

Nabór do programu EtnoPolska 2020 został rozstrzygnięty.

Do programu wpłynęły 1264 wnioski! Po dokonaniu oceny merytorycznej wyłoniono 293 beneficjentów, którzy łącznie otrzymają dofinansowanie w wysokości 10 000 000 złotych na realizację działań z zakresu edukacji regionalnej oraz popularyzacji materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturowego, szczególnie w społecznościach oddalonych od dużych ośrodków życia kulturalnego.W ramach programu realizowane są zadania z zakresu twórczości ludowej i amatorskiej wielu dziedzin, uwzględniające tradycyjne rękodzieło i rzemiosło, a także unikatowe zjawiska folkloru wiejskiego i miejskiego.W związku z ograniczeniami limitowymi programu niepozwalającymi na dofinansowanie wszystkich wniosków o punktacji równej lub wyższej 75 punktów, na mocy §9 ust. 17 Regulaminu Programu EtnoPolska 2020 Dyrektor Narodowego Centrum Kultury zatwierdził podniesienie progu punktowego uprawniającego do otrzymania dofinansowania do poziomu 78 punktów.Wniosek Gminnego Ośrodka Kultury „Zakup strojów dla Zespołu Ludowego Pawłowianki” został rozpatrzony pozytywnie i zostanie dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020 w kwocie 29 000,00 zł.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim

 

 

PROPOZYCJA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W JANOWIE PODLASKIM Z OKAZJI DNIA KOBIET

 

Spektakl na aktorski duet powstał na podstawie miniatury literackiej Marka Twaina pt. „Pamiętniki Adama i Ewy”.Adam i Ewa to postacie pełne temperamentu. A relacje pomiędzy nimi to kwintesencja spontaniczności, poczucia humoru i zaangażowania w przedstawienie świata z własnego, kobiecego lub męskiego punktu widzenia. Zaskakująca forma przedstawienia wyreżyserowanego przez Tomasza Mędrzaka (niezapomnianego Stasia Tarkowskiego z filmu „W pustyni i w puszczy”) nawiązuje do formy współczesnego kabaretu. Wspaniały, literacki język nadaje spektaklowi szlachetności i sprawia, że dzieło jest ponadczasowe. Agnieszka Sitek oraz Tomasz Mędrzak, dobra muzyka i wartka fabuła – gwarantują dobrą zabawę.

Serdecznie zapraszamy!

Renata KaczmarekDyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

 

 

 

 

Warsztaty „Ozdoby choinkowe ze słomy” 20.10.2019 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zorganizował warsztaty „Ozdoby choinkowe ze słomy”, które odbyły się 20 października 2019 roku w sali konferencyjnej. Przeprowadziła je Pani Janina Wadowska – mistrzyni doceniana na wielu konkursach i przeglądach twórczości rękodzielniczej oraz ludowej. W warsztatach wzięły udział członkinie Klubu Twórców Rękodzieła Artystycznego działającego w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim oraz reprezentantki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej Gminy.

 

 

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

 

 

REGULAMIN  KONKURSU KULINARNEGO „NAJLEPSZA POTRAWA Z ZIEMNIAKÓW”

 

 

 

 

 

Regulamin zajeć wakacyjnych

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa (pdf)

Karta zgłoszeniowa (doc)

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

 

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

 

 

 

 

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

 

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową

 

 

 

 

 

Karta zgłoszeniowaRegulamin konkursu na palmę i pisankę wielkanocną

 

 

Informujemy, iż występ śląskiej Grupy Fest z powodu małego zainteresowania mieszkańców  został odwołany.

 

Regulamin konkursu

 

 

 

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU NA PALME I PISANKĘ WIELKANOCNĄ 2017 r.

KARTA ZGŁOSZENIA NA IV GMINNY PRZEGLĄD TRADYCJI WIELKANOCNYCH 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusza kolejna już VIII edycja Konkursu „Piękne bo Bialskie”. Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach: Gospodarz Roku i Najpiękniejszy Ogród Roku. Celem Konkursu jest kształtowanie świadomości obywatelskiej i kulturowej mieszkańców, pielęgnowanie i rozwijanie tożsamości lokalnej, pobudzanie aktywności gospodarczej, zachowanie wartości środowiska kulturowego i przyrodniczego przy uwzględnieniu potrzeb przyszłych pokoleń a także kształtowanie i utrzymanie ładu przestrzennego. Konkurs ma również na celu promocję kreatywnych, przedsiębiorczych i otwartych na innowacje mieszkańców powiatu bialskiego. Zapraszamy do udziału w Konkursie

 

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszeniowa

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Konkursu

 

REGULAMIN KONKURSU NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ-2016 pdf (wesja doc)

KARTA ZGŁOSZENIA „Konkurs na palmę i pisankę wielkanocną” pdf (wersja doc)

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta zgłoszeniowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta zgłoszeniowa

Regulamin