Młode Talenty 2012

Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty,Samorząd Uczniowski I LO w Bydgoszczy,Miasto Toruń,oraz Agencja Promocji GRA

zapraszają na:

Eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ.

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 16-24 do wzięcia udziału w pierwszych eliminacjach, które odbędą się w dniach 28.09.2011-1.10.2011 w Baju Pomorskim  na ul. Piernikarskiej 9 w Toruniu.

Aby przystąpić do eliminacji należy przesłać drogą internetową  specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.mlodetalenty.pl , w terminie od 1 do 21 września 2011r. Każdego kandydata konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Jest to niezbędne do poprawnego wypełnienia zgłoszenia. Eliminacje odbędą się w czterech kategoriach:tanecznej, muzycznej soliści, muzycznej zespoły teatralnej Kolejność przesłuchań ujęta została w harmonogramie. Jury powołane przez organizatorów to znane i cenione osoby na polskiej arenie artystycznej, m.in. Robert Janowski, Andrzej Deskur czy Piotr Jagielski. Jurorzy dokonają ostatecznej oceny młody zdolnych i wyłonią zwycięzców.

Nagrodą główną w eliminacjach jest udział w bydgoskim finale oraz wiele inny atrakcji, zaś dla laureatów II i III miejsca przewidziano nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją toruńskich eliminacji będzie koncert Ewy Farnej. Piosenkarka zaśpiewa 30 września o godzinie 20:30 na Rynku w Toruniu.  Przed gwiazdą wystąpią laureaci kategorii muzycznej zespoły, soliści oraz tanecznej. Nastąpi także wręczenie nagród z wymienionych kategorii.