Ważne informacje dla mieszkańców

Ważne informacje Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotyczące:

1) ULGI w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej – odroczenie terminupłatności lub rozłożenie na raty należności z tytułu składek2) Zwolnienia z obowiązku opłacenia należności z tytułu składek za marzec – maj 2020 r. 3) Świadczenia postojowego dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne4) Świadczenie postojowe dla osób prowadzących działalność gospodarcząTreść informacji w formacie pdfInformacja Wojewody Lubelskiego z dnia 25 marca 2020 r. dotyczące rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmianiającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Informacja Wojewody Lubelskiego z 21 marca br. dotycząca rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

 

W związku z pandemią koronawirusa od 12 marca 2020 roku wszystkie zajęcia rozwijające oraz seanse kinowe w Gminnym Ośrodku Kultury zostają zawieszone do odwołania

 

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim

Szanowni Państwo,w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszej Gminy, a także zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego jesteśmy zmuszeni odwołać VII Gminny Przegląd Tradycji Wielkanocnych oraz IX Kiermasz Wielkanocny.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim

 

Gminna Biblioteka Publiczna Nieczynna do odwołania

Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Janowie Podlaskim

 

Oświadczenie PDF

 

 

 

 

.