MIESZKAŃCY GMINY JANÓW PODLASKI

Zakończyła się Akcja pn. „ Pomóż dzieciom przetrwać zimę ” zorganizowana już po raz kolejny na terenie naszej gminy. W wyniku akcji łącznie zebrano ok. 800 kg darów w postaci: żywności, zabawek, artykułów szkolnych, środków czystości oraz słodyczy.

Słodycze, zabawki oraz artykuły szkolne przeznaczono na wykonanie 117 paczek, które wręczone zostaną zaproszonym dzieciom w tym także dzieciom niepełnosprawnym i przewlekle chorym z terenu gminy, na imprezie choinkowej, która odbędzie się 11 grudnia 2011 r. w hali sportowej w Janowie Podlaskim. Pozostałe dary od 12 grudnia 2011 r. wydawane będą w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej rodzinom z dziećmi potrzebującym wsparcia, w pierwszej kolejności tym rodzinom, które nie otrzymały pomocy żywnościowej w ramach ,, Programu Pomocy Żywnościowej dla Najuboższej Ludności Unii Europejskiej. „

W imieniu Oddziału Biura Organizacyjnego Akcji serdecznie dziękujemy Państwu za udział w Akcji na rzecz naszych dzieci. To dzięki Państwa ofiarności na twarzach wielu dzieci zagości uśmiech. i za ten uśmiech najbardziej dziękujemy.

Prosimy przyjąć życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, aby dobro, które Państwo czynicie zawsze do Państwa wracało.

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.                  

                                                                                                            Z wyrazami szacunku.

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej                                          Wójt

                     w Janowie Podlaskim                                                          mgr Jacek Hura

                           Ewa Koszołko

 

 

Janów Podlaski, dnia 7 grudzień 2011 r.