Data: 07-12-2019
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława


Aktualności

OGŁOSZENIE wyniku otwartego konkursu ofert na...
opublikowano: 06.04.2012

OGŁOSZENIE

wyniku otwartego konkursu ofert na realizację Programu zdrowotnego pn. „Budowanie właściwych zachowań higienicznych i przeciwdziałania problemowi społecznemu jaki stanowi rak szyjki macicy w Gminie Janów Podlaski” w roku 2012

Czytaj całość PDF

UWAGA ROLNICY !!! Szacowanie szkód w wyniku...
opublikowano: 29.03.2012

UWAGA ROLNICY !!! Szacowanie szkód w wyniku wymarznięć

W związku z wystąpieniem licznych szkód w uprawach rolnych spowodowanych wymarznięciem podczas tegorocznej zimy informujemy, że zainteresowani rolnicy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 kwietnia 2012 r. do godz. 10.00, mogą złożyć oświadczenie o wielkości poniesionych strat w uprawach rolnych, poniesionych na skutek wymarznięć, w sekretariacie tut. urzędu gminy.
Wzór oświadczenia można pobrać poniżej lub osobiście w tut. urzędzie gminy, pokój nr 101.

Wzór oświadczenia DO POBRANIA - TUTAJ

Konsultacje w sprawie rozbudowy infrastruktury...
opublikowano: 28.03.2012

Konsultacje w sprawie rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej na terenie Gminy Janów Podlaski.

Informujemy, że w ramach porozumienia Telekomunikacji Polskiej z Urzędem Komunikacji Elektronicznej powstała koncepcja modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej TP, między innymi na terenie Gminy Janów Podlaski w miejscowości Werchliś. Zgodnie z założeniami przewiduje ona budowę nowych węzłów sieci TP i zwiększenia dostępu do usług szerokopasmowych dla wszystkich obecnych abonentów na terenie gminy oraz rozbudowę sieci w rejonach nowego budownictwa gdzie takowa infrastruktura TP jeszcze nie istnieje.
Jeszcze w 2011 roku ruszyły planowe prace projektowe. Obecnie jednak na mocy ustaleń TP z UKE prace te zostały wstrzymane, celem przeprowadzenia konsultacji społecznych. Do 10.04.2012 TP i UKE zbierać będą wnioski oraz uwagi płynące od władz gmin i mieszkańców. Na podstawie zainteresowania lokalnych społeczności TP i UKE podejmą decyzję o kontynuacji lub zaniechaniu poszczególnych inwestycji. Informacje na ten temat są dostępne w Internecie na stronie: http://hurt-tp.pl/prt/pl/operatorzy/oferta_krajowa/690868/. Zgodnie z informacją tam zawartą szczegółowe pytania oraz informacje o popycie należy kierować adres: Komunikacja.Inwestycje@telekomunikacja.pl

Zaproszenie na "Turniej siłowy"
opublikowano: 26.03.2012

Ogłoszenie Konkursu
opublikowano: 21.03.2012

 Wójt Gminy Janów Podlaski
 ponownie ogłasza konkurs i zaprasza


do składania ofert na realizację Programu zdrowotnego pn.”Budowanie właściwych zachowań higienicznych i przeciwdziałania problemowi społecznemu jaki stanowi rak szyjki macicy w Gminie Janów Podlaski”  w roku 2012.