Data: 17-01-2019
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana


Aktualności

Gmina Janów Podlaski laureatem konkursu "RPO...
opublikowano: 06.02.2012

Gmina Janów Podlaski znalazła się w ścisłej czołówce laureatów konkursu pt. „RPO wiele projektów jedna Lubelszczyzna”, którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Informacje nt. zwycięzców zostały zaprezentowane w albumie promującym wysoko ocenione inwestycje. Do udziału w plebiscycie wytypowano najwyżej ocenione projekty w Regionalnym Programie Operacyjnym, wśród których znalazła się Gmina Janów Podlaski z inwestycją pn. „I etap projektu: budowa, przebudowa i modernizacja 7 z 15 ulic w Janowie  Podlaskim”. Przedstawione w albumie projekty zostały wybrane spośród 48 przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu na najpopularniejszy projekt zrealizowany w województwie lubelskim. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Dzięki głosom oddanym przez internautów janowskie przedsięwzięcie znalazło się na trzecim miejscu w kategorii transport. 

 

 

 

Pobierz album w wersji elektronicznej PDF

Informacja dot. zwrotu podatku akcyzowego
opublikowano: 01.02.2012

Wójt Gminy Janów Podlaski informuje:

W związku ze zmianą przepisów ustawy z dnia 10 marca 2006r o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, od dnia 1 lutego do 29 lutego 2012 roku  można będzie  składać do Urzędu Gminy Janów Podlaski wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.   

Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw...
opublikowano: 31.01.2012

Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich jest rządowym programem stworzonym w celu zwiększenia udziału organizacji pozarządowych w realizacji zadań pożytku publicznego. W ramach programu organizacje pozarządowe (w tym m.in.: stowarzyszenia, fundacje, ochotnicze straże pożarne oraz kluby sportowe) mogą się ubiegać o dotacje na realizację projektów w zakresie pożytku publicznego w wysokości od 10 000 do 200 000 zł.

Bezpłatny kurs na pilotów wycieczek
opublikowano: 30.01.2012

Bialski talent
opublikowano: 26.01.2012