Data: 10-07-2020
Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Aktualności

Sprawozdanie z VII Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy w Janowie Podlaskim.

opublikowano: 12.02.2019

Sprawozdanie z VII Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy w Janowie Podlaskim.

Turniej halowy piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Janów Podlaski ma już 7-letnią tradycję. Zapoczątkowany został w 2012 r. Tegoroczny turniej odbył się 03.02.2019 w hali sportowej ZPO w Janowie Podlaskim. Wszystkich zawodników oraz kibiców przywitał Dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim Pan Arkadiusz Podskok.


 Rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy.


Grupa I - kl. IV-VI i klasy VII-VIII oraz 3 gimnazjum.
Grupa II-- to zawodnicy Open,w której wystąpiło

 8 drużyn:
- Juniorzy Janów Podlaski
- Seniorzy Janów Podlaski
- Janów Podlaski III
- Juniorzy Rokitno
- Seniorzy Rokitno
- Konstantynów
- Agrosport Leśna Podlaska
- Pawłów Nowy

Wszystkie drużyny rywalizowały w 2 grupach systemem ,,każdy z każdym”. Najlepsze drużyny z każdej  grupy spotkały się w finale zaś zespoły z II miejsc zagrały o miejsce III.
Najlepszą drużyną w kategorii klas IV-VI chłopców została  kl. Vb a w kat. dziewcząt kl. VI a.
W kategorii kl. VII-VIII i gimnazjum najlepszą drużyną chłopców została kl. 3b gimnazjum a wśród dziewcząt kl. VIIa. Najlepsze drużyny otrzymały dyplomy i piłki nożne a pozostałe drużyny dyplomy i słodki upominek,który ufundowała firma Bakalland.


W kategorii ,,Open” czołowe miejsca zajęli:
I miejsce - Juniorzy Janów Podlaski
II miejsce – Seniorzy Janów Podlaski
III miejsce – drużyna z Leśnej Podlaskiej


Najlepszym strzelcem w grupie ,,Open” został Samociuk Dawid  a najlepszym bramkarzem Szkutnicki Jarosław. Obaj zawodnicy reprezentowali drużynę z Leśnej Podlaskiej. Wręczone statuetki zostały ufundowane przez Arkadiusza i Lucynę Okoń.
Zawody zakończyły się uroczystym wręczeniem nagród, statuetek, pucharów oraz dyplomów przez dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Pana Arkadiusza Podskoka i Wójta Gminy Janów Podlaski Pana Leszka Chwedczuka. Na zakończenie turnieju głos zabrał dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim dziękując wszystkim za udział w zawodach i sportową rywalizację. Nauczycielom wychowania fizycznego podziękował za organizację zawodów i zaprosił na kolejny turniej, który odbędzie się w 2020 roku.


.