Konkurs poezji i pieśni patriotycznej

VIII Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej

Źródło:   https://www.radiobiper.info/2021/11/10/janow-podlaski-viii-konkurs-poezji-i-piosenki-patriotycznej-film-galeria/

Dnia 5 listopada w sali widowiskowo – kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim odbył się konkurs młodych talentów poezji i piosenki.

Młodzi recytatorzy i wokaliści z terenu Gminy Janów Podlaski zaprezentowali swoje umiejętności w konkursie o tematyce patriotycznej. – Chcę pogratulować wszystkim uczestnikom dzisiejszego konkursu. Słuchać was to była wielka przyjemność. Cieszę się, że w naszej gminie mamy tak zdolną młodzież, recytującą i śpiewającą. To rokuje, że nasze akademie i uroczystości zawsze będą miały piękną oprawę. Dziękuję wszystkim tym, którzy was przygotowywali, nauczycielom i rodzicom, członkom jury, którzy mieli twardy orzech do zgryzienia, a także organizatorom, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Bibliotece, za to, że takie konkursy są organizowane  – mówił Leszek Chwedczuk, wójt Gminy Janów Podlaski. Konkurs poprowadził Piotr Kulicki z Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim. 

Komisja w składzie Filip Robak, Taras Druliak, Iwona Lipińska i Monika Dwojak przyznali nagrody następującym uczestnikom:

Pieśń patriotyczna – soliści i duety
I kat. SP kl. IV-VI
I miejsce Michalina Żuk
II miejsce Hanna Listos

II kat. SP kl. VII-VIII
I miejsce Wiktor Klepacki
II miejsce Natalia Bechta
II miejsce Ewelina Sidoruk i Łucja Plażuk

 

Źródło: radioboper https://www.radiobiper.info/2021/11/10/janow-podlaski-viii-konkurs-poezji-i-piosenki-patriotycznej-film-galeria/