Sprawozdanie z VII Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy w Janowie Podlaskim.

Turniej halowy piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Janów Podlaski ma już 7-letnią tradycję. Zapoczątkowany został w 2012 r. Tegoroczny turniej odbył się 03.02.2019 w hali sportowej ZPO w Janowie Podlaskim. Wszystkich zawodników oraz kibiców przywitał Dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim Pan Arkadiusz Podskok.

Rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy.

Grupa I – kl. IV-VI i klasy VII-VIII oraz 3 gimnazjum.Grupa II– to zawodnicy Open,w której wystąpiło 8 drużyn:- Juniorzy Janów Podlaski- Seniorzy Janów Podlaski- Janów Podlaski III- Juniorzy Rokitno- Seniorzy Rokitno- Konstantynów- Agrosport Leśna Podlaska- Pawłów Nowy

Wszystkie drużyny rywalizowały w 2 grupach systemem ,,każdy z każdym”. Najlepsze drużyny z każdej  grupy spotkały się w finale zaś zespoły z II miejsc zagrały o miejsce III. Najlepszą drużyną w kategorii klas IV-VI chłopców została  kl. Vb a w kat. dziewcząt kl. VI a.W kategorii kl. VII-VIII i gimnazjum najlepszą drużyną chłopców została kl. 3b gimnazjum a wśród dziewcząt kl. VIIa. Najlepsze drużyny otrzymały dyplomy i piłki nożne a pozostałe drużyny dyplomy i słodki upominek,który ufundowała firma Bakalland.

W kategorii ,,Open” czołowe miejsca zajęli:I miejsce – Juniorzy Janów PodlaskiII miejsce – Seniorzy Janów PodlaskiIII miejsce – drużyna z Leśnej Podlaskiej

Najlepszym strzelcem w grupie ,,Open” został Samociuk Dawid  a najlepszym bramkarzem Szkutnicki Jarosław. Obaj zawodnicy reprezentowali drużynę z Leśnej Podlaskiej. Wręczone statuetki zostały ufundowane przez Arkadiusza i Lucynę Okoń.Zawody zakończyły się uroczystym wręczeniem nagród, statuetek, pucharów oraz dyplomów przez dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Pana Arkadiusza Podskoka i Wójta Gminy Janów Podlaski Pana Leszka Chwedczuka. Na zakończenie turnieju głos zabrał dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim dziękując wszystkim za udział w zawodach i sportową rywalizację. Nauczycielom wychowania fizycznego podziękował za organizację zawodów i zaprosił na kolejny turniej, który odbędzie się w 2020 roku.