Data: 22-01-2018
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego


Aktualności

3 MEDALE HWA-RANG NA XI MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU...
opublikowano: 22.11.2017

3 MEDALE HWA-RANG NA XI MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU TAEKWON-DO MAZOVIA MASTERS CUP- CIECHANÓW


W dniach 17-19 listopada do Ciechanowa zjechało 543 zawodników z 7 państw (Białorusi, Irlandii, Łotwy, Mołdawii, Polski, Rosji i Ukrainy) na XI Turniej Mazovia Masters CUP. Wśród startujących znalazła się 5-cio osobowa reprezentacja klubu UKS Hwa-Rang w Janowie Podlaskim: Michał Balak, Szymon Rusinek, Piotr Czublun, Aleksandra Sacharczuk i główny instruktor klubu-Dawid Smolbik
     W pierwszej konkurencji układów formalnych kolorowych pasów najlepiej spisał się Szymon Rusinek wchodząc do pierwszej 16-tki na 72 zawodników. Warto dodać, że każdy z zawodników wygrał przynajmniej jeden pojedynek. W czarnych pasach juniorów Ola zajęła V miejsce, a pierwszym medalistą został Dawid Smolbik w układach formalnych III dan seniorów.
     W konkurencji walki sportowej po wyrównanych i niejednogłośnych werdyktach z dalszej rywalizacji odpadli Czublun (-75 kg) i Rusinek (-62 kg). Ogromną niespodziankę sprawił debiutant Michał Balak, który wygrał dwie pierwsze walki, a w finale 3:1 przegrał z doświadczonym zawodnikiem z Lubartowa.
     Nie zawiodła oczywiście Ola Sacharczuk, która po udanych Mistrzostwach Świata przeszła do wyższej kategorii -60kg. Po dobrym pojedynku półfinałowym   z reprezentantką Rosji, w finale musiała uznać wyższość koleżanki z kadry Polski juniorów-Karoliny Dziury (Dragon Janów).
      W ostatnich dużych zawodach w tym roku bilans Naszego klubu to 2 srebrne i 1 brązowy medal. Trzymamy kciuki za kolejne starty w przyszłym roku.
 Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu Gminy Janów Podlaski.

Informacja - dot. konsultacji Projektu Rocznego...
opublikowano: 22.11.2017

Informacja dot. polowań zbiorowych.
opublikowano: 15.11.2017

HWA-RANG NA SEMINARIUM Z 6-CIO KROTNYM MISTRZEM...
opublikowano: 13.11.2017

HWA-RANG NA SEMINARIUM Z 6-CIO KROTNYM MISTRZEM ŚWIATA 

JAROSŁAWEM SUSKĄ (VII DAN)


W dniach 4-5 listopada w Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Łodzi  odbyło się seminarium z żywą legendą polskiego Taekwon-do -Mistrzem Jarosławem Suską.
Zawodnik z Lubartowa należy do najbardziej utytułowanych zawodników w historii Taekwon-Do w konkurencji układów formalnych. Sześciokrotnie zdobywał złoty medal podczas Mistrzostw Świata w latach 2001-2013. Od dwóch lat jest jednym z trenerów Reprezentacji Polski.
Do centrum Polski zjechało 183 adeptów z kraju i zagranicy, w celu doskonalenia i zgłebiania techniki pod okiem najlepszego zawodnika ostatniej dekady. Wśród obecnych znalazła się reprezentacja UKS Hwa-Rang z instruktorem grupy oraz 5-tką zawodników.
W trakcie dwóch dni ćwiczeń obecni na Sali treningowej wykonali tysiące technik z cennymi wskazówkami i uwagami od prowadzącego. Seminarium zakończyło się losowaniem nagród spośród wszystkich ćwiczących, wręczeniem certyfikatów i pamiątkowymi zdjęciami z Mistrzem Suską.
Bogatsi o ogromną wiedzę i zmotywowani do cięzkiej pracy w doskonaleniu własnego ciała z niecierpliwością będziemy oczekiwać na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

 

Szkolenie w zakresie JPK
opublikowano: 10.11.2017