Błąd: Duplicate entry '778530' for key 'PRIMARY'
Gmina Janów Podlaski - Aktualności
Data: 21-04-2019
Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy


Aktualności

VI Gminny Przegląd Tradycji Wielkanocnych
opublikowano: 28.03.2019

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

XXI INTEGRACYJNY TURNIEJ SIŁOWY O PUCHAR WÓJTA...
opublikowano: 27.03.2019

Regulamin

 

Repertuar Kina WENUS kwiecień 2019 r.
opublikowano: 23.03.2019

 

Regulamin Sali Widowiskowo - Kinowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim

"Groby i cmentarze wojenne w kraju" - nabór...
opublikowano: 21.03.2019

W związku z zainteresowaniem stowarzyszeń i innych organizacji programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nazwą "Groby i cmentarze wojenne w kraju" informujemy o możliwości aplikowania do dnia 29 marca 2019 r. go tego programu.
O dofinansowanie w ramach programu mogą ubiegać się samorządowe instytucje kultury (z wyjątkiem instytucji współprowadzonych przez ministra i jednostki samorządu terytorialnego); organizacje pozarządowe; jednostki samorządu terytorialnego; uczelnie publiczne i uczelnie niepubliczne; kościoły i związki wyznaniowe oraz ich osoby prawne. W naborze do programu jeden wnioskodawca ma prawo złożyć maksymalnie 2 wnioski. Program realizowany jest wyłącznie w trybie 1-rocznym. Wnioski należy składać z wykorzystaniem Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta.
      Szczegółowy zakres kwalifikujących się zadań, limity finansowe warunkujące uzyskanie dofinansowania, wykaz kosztów kwalifikowanych, kryteria oceny wniosków oraz pozostałe wymogi warunkujące udział w tegorocznym naborze określa regulamin. Regulamin oraz pozostałe informacje na temat programu znajdują się na stronie internetowej MKiDN, pod niżej podanym linkiem.
http://www.mkidn.gov.pl/pages/strona-glowna/finansowanie-i-mecenat/programy-ministra/programy-mkidn-2019/groby-i-cmentarze-wojenne-w-kraju.php

Mastro Defence System Ladies- warsztaty...
opublikowano: 20.03.2019

9 marca na Hali Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim odbyły się pierwsze Warsztaty samoobrony MDS Ladies dla Pańz powiatu bialskiego.
Mastro Defence System Ladies to nowoczesny system realnej samoobrony oparty na psychologii, biomechanice i fizjologii człowieka.
Impreza współorganizowana przez Gminę Janów Podlaskim  z honorowym patronatem Wójta Leszka Chwedczuka spotkała się z dużym zainteresowaniem pań (blisko 60 uczestniczek).
Wśród ćwiczących znalazły się m. in. uczennice, studentki, nauczycielki czy panie z rodzin ćwiczących w sekcji UKS Hwa-Rang dzieci i młodzieży.
Zajęcia poprowadził Pan Dawid Smolbik- instruktor MDS Poland Team i UKS Hwa-Rang w Janowie Podlaskim.
Impreza została zorganizowana dzięki wsparciu organizacyjnemu i finansowemu Gminy Janów Podlaski.
Kolejna edycja warsztatów samoobrony dla kobiet odbędzie się 25 maja w godzinach 16.00 -18.00 na Dzień Matki.
                                      Zapraszamy