Data: 09-07-2020
Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki


Aktualności

Konkurs "Lider Zielonej Energii"
opublikowano: 05.10.2011

Informujemy, że modernizacja gminnej kotłowni, dzięki której wykorzystywana jest energia odnawialna, została wytypowana do listy projektów przedstawionych w Serwisie Samorządowym PAP.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Państwa do oddania głosu na inwestycję Gminy Janów Podlaski.

Aby zagłosować kliknij TUTAJ

Podpisano porozumienie
opublikowano: 30.09.2011

W dniu 20 września 2011 r. w Urzędzie Gminy Janów Podlaski gościli przedstawiciele Iwanowskiego Rejonowego Komitetu Wykonawczego z Republiki Białoruś oraz Komitetu Wykonawczego Przemyślańskiej Rady Miejskiej z Ukrainy. Spotkanie zaowocowało podpisaniem umowy partnerskiej z Gminą Janów Podlaski w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2007 – 2013 na realizację projektu pn. „Budowa, przebudowa, remont
i rekonstrukcja ulic w Janowie Podlaskim, w mieście Iwanowie oraz mieście Przemyślany”.

Gmina laureatem konkursu
opublikowano: 30.09.2011

Gmina Janów Podlaski jest laureatem konkursu pn. „ekoAgroSamorząd”, w którym zajęła II miejsce otrzymując 15 tys. złotych oraz tablicę interaktywną.

Rok Ks. Gen. Stanisłwa Brzóski
opublikowano: 30.09.2011

Informacja dotycząca potrzeb przewozowych.
opublikowano: 05.09.2011

W związku z trudną sytuacją wynikłą z likwidacji PKS w Białej Podlaskiej, prosimy o zgłaszanie do Urzędu Gminy Janów Podlaski potrzeb przewozowych.
Informacje te zostaną przekazane do Starostwa Powiatowego, celem zwrócenia się do przewoźników z prośbą o rozważenie możliwości uruchomienia dodatkowych kursów.

                                                                                              Wójt Gminy Jacek Hura