Błąd: Duplicate entry '778530' for key 'PRIMARY'
Gmina Janów Podlaski - Aktualności
Data: 25-05-2019
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny


Aktualności

Zmiana rozkładu odjazdów autobusów firmy...
opublikowano: 07.02.2012

Firma Garden Service informuje, że od 13 lutego br. zmianiają się godziny odjazdów autobusów na trasach odługiwanych przez przewoźnika.

Rozkład jazdy linia Biała Podlaska-Janów Podlaski-Gnojno

Rozkład jazdy linia Biała Podlaska - Janów Podlaski - Konstantynów

Rozkład  jazdy linia Biała Podlaska - Konstantynów - Janów Podlaski

Rozkład jazdy linia Janów Podlaski - Terespol

Szczegółowy rozkład jazy dostępny na stronie przewoźnika http://www.gardenservice.pl/

Gmina Janów Podlaski laureatem konkursu "RPO...
opublikowano: 06.02.2012

Gmina Janów Podlaski znalazła się w ścisłej czołówce laureatów konkursu pt. „RPO wiele projektów jedna Lubelszczyzna”, którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Informacje nt. zwycięzców zostały zaprezentowane w albumie promującym wysoko ocenione inwestycje. Do udziału w plebiscycie wytypowano najwyżej ocenione projekty w Regionalnym Programie Operacyjnym, wśród których znalazła się Gmina Janów Podlaski z inwestycją pn. „I etap projektu: budowa, przebudowa i modernizacja 7 z 15 ulic w Janowie  Podlaskim”. Przedstawione w albumie projekty zostały wybrane spośród 48 przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu na najpopularniejszy projekt zrealizowany w województwie lubelskim. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Dzięki głosom oddanym przez internautów janowskie przedsięwzięcie znalazło się na trzecim miejscu w kategorii transport. 

 

 

 

Pobierz album w wersji elektronicznej PDF

Informacja dot. zwrotu podatku akcyzowego
opublikowano: 01.02.2012

Wójt Gminy Janów Podlaski informuje:

W związku ze zmianą przepisów ustawy z dnia 10 marca 2006r o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, od dnia 1 lutego do 29 lutego 2012 roku  można będzie  składać do Urzędu Gminy Janów Podlaski wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.   

Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw...
opublikowano: 31.01.2012

Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich jest rządowym programem stworzonym w celu zwiększenia udziału organizacji pozarządowych w realizacji zadań pożytku publicznego. W ramach programu organizacje pozarządowe (w tym m.in.: stowarzyszenia, fundacje, ochotnicze straże pożarne oraz kluby sportowe) mogą się ubiegać o dotacje na realizację projektów w zakresie pożytku publicznego w wysokości od 10 000 do 200 000 zł.

Bezpłatny kurs na pilotów wycieczek
opublikowano: 30.01.2012