Data: 11-12-2018
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Aktualności

HWA-RANG NA SEMINARIUM Z 6-CIO KROTNYM MISTRZEM ŚWIATA - JAROSŁAWEM SUSKĄ (VII DAN)

opublikowano: 13.11.2017

HWA-RANG NA SEMINARIUM Z 6-CIO KROTNYM MISTRZEM ŚWIATA 

JAROSŁAWEM SUSKĄ (VII DAN)


W dniach 4-5 listopada w Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Łodzi  odbyło się seminarium z żywą legendą polskiego Taekwon-do -Mistrzem Jarosławem Suską.
Zawodnik z Lubartowa należy do najbardziej utytułowanych zawodników w historii Taekwon-Do w konkurencji układów formalnych. Sześciokrotnie zdobywał złoty medal podczas Mistrzostw Świata w latach 2001-2013. Od dwóch lat jest jednym z trenerów Reprezentacji Polski.
Do centrum Polski zjechało 183 adeptów z kraju i zagranicy, w celu doskonalenia i zgłebiania techniki pod okiem najlepszego zawodnika ostatniej dekady. Wśród obecnych znalazła się reprezentacja UKS Hwa-Rang z instruktorem grupy oraz 5-tką zawodników.
W trakcie dwóch dni ćwiczeń obecni na Sali treningowej wykonali tysiące technik z cennymi wskazówkami i uwagami od prowadzącego. Seminarium zakończyło się losowaniem nagród spośród wszystkich ćwiczących, wręczeniem certyfikatów i pamiątkowymi zdjęciami z Mistrzem Suską.
Bogatsi o ogromną wiedzę i zmotywowani do cięzkiej pracy w doskonaleniu własnego ciała z niecierpliwością będziemy oczekiwać na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

 

.