Data: 16-07-2018
Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Aktualności

ZAWODNICZKA UKS HWA-RANG W KADRZE NARODOWEJ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W TAEKWON-DO ITF -DUBLIN 9-16.10.2017

opublikowano: 07.10.2017

ZAWODNICZKA UKS HWA-RANG  W KADRZE NARODOWEJ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA
W TAEKWON-DO ITF -DUBLIN 9-16.10.2017


Reprezentacja Polski Taekwon-do ITF rozpoczęła przygotowania do Mistrzostw Świata w stolicy Irlandii, Dublinie. Kadra od 1 października trenuje w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.
W barwach Biało-Czerwonych zadebiutuje zawodniczka janowskiego klubu- Aleksandra Sacharczuk. Tegoroczne wyniki uczennicy janowskiego liceum (Mistrzyni Polski Juniorów i złota medalistka Pucharu Europy w konkurencji walk indywidualnych Juniorek do 50kg) nie uszły uwadze trenerom reprezentacji kobiet- Waldemarowi Doleckiemu i Grzegorzowi Ozimkowi. Warto dodać, że w zeszłym roku Ola zajęła V miejsce na Pucharze Świata w Budapeszcie.
Pochodząca z Łomaz zawodniczka wystartuje w rywalizacji z 40-toma najlepszymi zawodniczkami z całego świata w tej dyscyplinie. W pierwszym pojedynku spotka się z reprezentantką najliczniej reprezentowanego kraju na imprezie- Argentyny.
Trzymamy kciuki za udany debiut w reprezentacji 17-latki reprezentującej Naszą Gminę. Przygotowania i wyjazd na tak dużą imprezę wsparli: Gmina Janów Podlaski, Hotel „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim, PPHU Gramar z Włodawy i UKS Hwa-Rang w Janowie Podlaskim.
Reprezentacja do stolicy Irlandii wylatuje w poniedziałek 9 października.

 

.